این جستار شامل 0 پاسخ ، و دارای 1 کاربر است ، و آخرین بار توسط  admin در 1 سال، 5 ماه پیش بروز شده است.

 • نویسنده
  نوشته ها
 • #564

  admin
  سرپرست کل

  جناب آقای محمود روان سالار

  باسلام و عذر خواهی فراوان از تأخیر در ارسال این نوشته عرض می کنم :

  1 – در مورد عرفان حلقه پرسیده اید .

  البته هرکس در دنیا و در طول تاریخ بشری هر ادعائی در این رمینه داشته یک فاز از حقیقت را در بر دارد . چون انسان هر کس باشد راهی الی الله است و حامل کل اسمائ الهی. لذا نمی تواند ونمی شود که مقام اسم الهی خود را فراموش کند و لو خود بسیار از آن غافل باشد. اما آنچه بما دستور داده اند اینست که : اتبعوا من لا یسئلکم اجرا و هم مهتدون ( قرآن سوره یس). آن را باید اطاعت وپی گرفت که اولا برای اینکارش مزدی نمی خواهد و ثانیا خود هدایت یافته است . از دو میزان اولی خود مبین خوبی (نه همه آن) برای دومی و شناخت انسانهای مهتدی است .

  2 – آنچه بنده خود برآنم وتشخیصم آن است، اینکه نوشته های بنده کلا از فلسفه بمعنا و روش کلاسیک آن، کاملا به دور است وخود بنده هم هیچ وقت میانه ای با فلسفه نداشته ام و دراین وادی – خدا را شکر – نیافتاده ام. اگر دقتی در فرم نوشته های بنده بکنید مراجعه و استدلال اول بنده آن چیزی است که در جهان هستی می گذرد . این همان چیزی است که قرآن هم ما را به آن می خواند و در اثبات هر حقیقتی خود به مشهودات عالم، ارجاع می دهد و ما راهم به همین روش می خواند. گرچه این روش مورد پسند صاحب نظران نبوده باشد. بعد از آن به قرآن است که بهترین رهنمون می باشد. بعد ازآن به دعاهای مأثور از پیامبر گرامی(ص) و ائمه گرامی(ع) است که اگر در آنها دقت شود دریاهای مواج از حقیقتند. و بعد به عارفان بزرگ اگر خود آن، ازاین روش پیروی کنند.

  3 – برای تبیین بیشتر کتاب رازهای رستاخیز این بنده در کلاسهایی از اول مطالب را چندین باره تشریح کرده ام که در چند سی دی موجود است . حسن اینها آن است که در موقع رانندگی در ماشین یا در هر حال فراغت می توان به آنها گوش داد .اگر می خواهید برای شما هم می توانم بفرستم.

  موفق و پیروز باشید.

  ملتمس دعا سعید غفارزاده

  21.08.1390

شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.

support
با ما در تماس باشید
درخواست پشتیبانی
Please Wait
Please Wait